AVALEHT
HINNAD
MATKARAJAD
KONTAKT


Matkarajad

Pärandkultuuri matkarajad kulgevad nii Eestis kui Lätis. Vaatame, mis on saanud vanadest mõisa- ja kõrtsihoonetest, talu-ja veskikohtadest, raudteejaamadest, sildadest, kultuspaikadest jne. Käime kindlasti ka kunagise kuulsa ravitseja Suri elupaigas ja kuuleme imeliste tervenemiste lugusid. Kogu matka kestel saab kuulda erinevaid legende ja tõsielulugusid, mis Koivamaal kunagi inimestega juhtunud on. Samuti näitab matkajuht fotosid hoonete kohta, mida praeguseni enam säilinud ei ole.

Kui oled tüdinenud linnakärast ja suurtest massidest, siis üks võimalus on minna lihtsalt loodusesse. Rändaja loodusmatkad viivad sind Lätti (Valgast umbes 15 km. kaugusele) Ziemelgauja looduskaitsealale. Võimsad huvitava kujuga põlispuud, Ziele ürgorg, lummavalt ilusad vaated Koivamaale Lipši vaatetornist jne.

Rändaja kutsub matkama imeilusale Koivamaale nii Eestis kui Lätis, Valga ja Valka maakonnas. Koivamaa oma iidsete põlispuude, liivaluidete, väikeste metsajärvede ja kaunite männimetsadega võlub kindlasti igat loodushuvilist inimest. Matkadel tutvume ka kohaliku pärandkultuuriga.
Matkama läheme jalgsi või jalgratastega. Firmal on võimalik välja laenutada kuni 10 jalgratast Scott.
Pakume ka Valga- Valkat tutvustavat ringreisi giidiga.

KÕIKI MATKU VIIB LÄBI ATESTEERITUD GIID!
|↑ üles|       

  Tehnika 9, Valga, Estonia  | tel +372 5373 0029